Společenský večer

Datum a čas: 22. února 2024, 19:30 - 23:00
Místo konání: Pražská křižovatka
Adresa: Zlatá 211, 110 00 Staré Město, Praha 1
Cena: 1000 Kč

Společenský večer je možné zakoupit přes registrační formulář

V případě, že jste se na workshop již zaregistrovali a chcete si společenský večer dokoupit, kontaktujte nás prosím na e-mail pragueendoscopydays@guarant.cz

Společenský večer se bude konat v historickém místě zvaném „Pražská křižovatka“, která se nachází v gotickém kostele ze 14. století a má jedinečnou atmos­fé­rou. Místo je jedním z projektů Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97.

Součástí společenského večera v pražské křižovatce bude i výstava obrazů dr. Pavla Wohla.

Součástí společenského večera bude i výstava obrazů pana doktora Pavla Wohla, který spolu se svým bratrem tvoří hodnotné obrazy již řadu let a svá díla vystavovali na několika významných výstavách.  Tématem obrazů pana doktora jsou motivy z České republiky – můžeme se těšit jak na krásné krajiny, tak i zajímavé stavby či zákoutí našich měst či vesnic. Nemůžeme vyloučit, že nás pan doktor překvapí i některými díly v moderním pojetí.

Karavana Swingers band – živá hudební show se zpěvem a tancem ve víru swingu a funku.

Nápad založit seskupení swingujících muzikantů vznikl někdy v listopadu roku 2004 mezi 5–6 hodinou ranní nad skleničkou starého dobrého českého rumu.

Swing a humor jsou hlavním důvodem spojení muzikantů všech profesí od učitelů, grafika, stavaře, manažera až ke skladateli. Šumavská kapela ze Sušice má v repertoáru kromě swingových, také soulové a funkové písně. Hrají ve složení: bicí, basa, kytara, klávesy, dechová sekce a zpěv.

Určitě se nebudete nudit.

Pražská křižovatka

Hlavní inspirací pro vznik Pražské křižovatky byl bývalý český prezident – disident, spisovatel a dramatik Václav Havel. Jeho koncept byl sugestivním místem pro nejrůznější setkání, kde se mohou odehrávat přednášky, diskuse, koncerty, performance, výstavy, meditace a happeningy v duchu respektu k multikulturní rozmanitosti moderního světa. Jeho hlavním cílem je reagovat na nyní široce pociťovanou potřebu otevřeného a kreativního dialogu mezi lidmi různých vyznání, přesvědčení a profesí o současném stavu naší civilizace, o nebezpečích, která jí hrozí, a o nadějích do bu­dou­cnos­ti.

Dnes je to skvělé místo pro společenské akce, protože Pražská křižovatka nabízí mnoho možností, jak akci udělat ne­za­po­me­nu­tel­nou.

© 2019–2023 GUARANT International spol. s r. o.