Společenský večer

Kapacita společenského večera byla již naplněna. V případě zájmu kontaktujte sekretariát konference pro informaci o případných uvolněných místech.

 

Datum: 30. ledna 2020
Čas: 19:30-22:30
Místo: Werichova vila
Adresa: U Sovových mlýnů 501/7, Praha
Cena vstupenky: 500 Kč pro registrované účastníky, 1000 Kč pro neregistrované účastníky

Společenský večer je možné zakoupit přes on-line registrační formulář pro účastníky, kteří se registrují na celý kongres. 
Pokud máte zájem pouze o společenský večer kontaktujte nás na emailu pragueendoscopydays@guarant.cz
Kapacita je omezena, přednost na společenský večer mají účastníci kongresu.

Informace o večeru

Společenský večer bude věnovám úspěšným ženám nejen v endoskopii.

Málokterá pražská budova je opředena podobně tajuplnou historií a skrývá osudy tolika významných osobností, jež spojovalo jediné – a sice „slovo“.

Věříme, že pro každého návštěvníka budou chvíle strávené ve vile inspirativní. A záleží pouze na něm, zda jej více osloví odkaz Osvobozeného divadla a jeho hlavních aktérů, připomínka nezapomenutelných a v dnešní době znovu velmi aktuálních forbín, či tiché, soustředěné chvíle s poezií básníka Vladimíra Holana, nebo jestli dá přednost divadelnímu představení, tanečnímu večeru či poslechu Ježkových nesmrtelných písniček.
 
Objekt Werichovy vily, dříve též zvaný Dobrovského domek nebo Engelova koželužna, má více než 450letou historii a úzce souvisí s historií ostrova Kampa, od nepaměti využívaného řemeslníky, kteří nutně ke své činnosti potřebují vodu – mlynáři, koželuhy, zahradníky, hrnčíři (hrnčířské trhy na Kampě se udržely až do 20. století). Později, po vybudování nejprve šlechtických zahrad, poté veřejného parku, začal ostrov sloužit také jako vyhledávané místo odpočinku.
Podrobné informace o historii této budovy najdete zde.
 
 
 
 
 
© 2019–2020 GUARANT International spol. s r. o.