Zdravotnické systémy Olympus
V České republice zastupuje značku OLYMPUS od roku 1991 Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu jako dceřiná společnost OLYMPUS EUROPA SE & CO. KG. Vede obchodní aktivity v celém regionu střední a východní Evropy, do její působnosti spadá 27 zemí tohoto regionu. 
Olympus jako přední světový výrobce přesných optických a digitálních technologií vyvíjí a prodává inovativní lékařskou techniku a řešení pro vědu a průmysl. Olympus se více jak 100 let zaměřuje na to, aby lidé vedli zdravější, bezpečnější a naplněnější život i díky včasné diagnostice, prevenci a léčení nemocí.

Inovace a efektivita v praxi 
Zaměřujeme se na každodenní kvalitní péči o pacienta. Naše produkty umožňují odborným pracovníkům ve zdravotnictví, v širokém okruhu specializací, aby se s použitím endoskopických zařízení podívali „dovnitř“ lidského těla. Naším posláním je zlepšovat zdravotní stav pacientů, minimalizovat nepohodlí při vyšetření a urychlit zotavovací proces díky včasné diagnostice a minimálně invazivní léčbě širokého spektra nemocí. Naše inovativní technologie a služby také pomáhají optimalizovat pracovní postupy a maximalizovat provozní efektivitu ve zdravotnických zařízeních.

www.olympus.cz

 

© 2019–2023 GUARANT International spol. s r. o.